IMPLANTCARE Slovakia | Your Dental Place - Bratislava, Slovensko

Len
pokrok
robí budúcnosť.

Naša misia

Neskrývaj úsmev!

Obrovský úspech našej zubnej kliniky nie je náhoda. Naším krédom je poskytovať všetkým klientom len tú najlepšiu zubnú starostivosť. Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému pacientovi so zameraním na dosiahnutie vašej spokojnosti pri využití nasej odbornej zdatnosti. Využívame najmodernejšie metódy a technológie, ktoré vo významnej miere napomáhajú tomu, aby boli stomatologické výkony tak málo bolestivé ako to je možné.

S našou starostlivosťou odídete z ambulancie s ešte krajším úsmevom!

 • MUDr. Marcel Kunec

  Zubný lekár

  Konzervačné zubné lekárstvo
  Zubná protetika

  Odborník s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti všeobecnej stomatológia a mikroskopickej endodoncie.

  MUDr. Marcel Kunec sa venuje hlavne mikroskopickej endodoncii, čiže liečbe koreňových kanálikov pomocou operačného mikroskopu.

 • MUDr. Waldemar Festenburg, MSc, PhD

  Zubný lekár

  Dentoalveolárna chirurgia
  Implantológia

  Master of Science in oral Surgery and Implantology

  MUDr. Festenburg je čleň nemeckej spoločnosti pre implantológiu (Deutschen Gesellschaft für Implantologie) a európskej asociácie pre osteointergráciu (EAO - European Association for Osserintegration).

Predpokladom nášho úspechu
je odbornosť a oddanosť svojej práci.

 • Klinika

  Poskytujeme široké spektrum služieb a zákrokov - od najjednoduchších bežných ošetrení, cez estetické zákroky, až po zložité stomatochirurgické operácie.

 • Tím

  Zubní lekári, dentálne hygieničky a zdravotné sestry si pravidelne zvyšujú kvalifikáciu na domácich i zahraničných odborných stomatologických podujatiach.

 • Technológie

  V našej ambulancií sme investovali do najmodernejšieho materiálneho a technického vybavenia, ktoré nám umožní poskytnúť Vám ošetrenie najvyššej kvality.

 • Lokalita

  Naša zubná klinika sa nachádza v blízkosti hlavnej cesty s možnosťou parkovať a je ľahko dostupná aj mestskou hromadnou dopravou.

ZA KVALITNÝM OŠETRENÍM UŽ NEMUSÍTE CESTOVAŤ DO ZAHRANIČIA

Naša renomovaná a celoeurópsky známa rakúska klinika IMPLANTCARE, v spolupráci s Centrom mikroskopickej endodoncie otvorila v Bratislave svoju pobočku.
IMPLANTCARE Slovakia!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Pozrieť naše služby